| Shophie21 a întrebat:

Cum as putea sa o fac pe sora mea sa se spele pe dinti? Cu ce sa o santajez. Ce sa ii >propunFunda pentru cele mai ingenioase si multe propuneri

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Cred ca daca ii vei arata pe net poze cu dantura cariata si distrusa, cu siguranta nu isi va dori si ea asa ceva. Spune-i ca o sa o doara apoi, ca ii va face doctorul multe injectii si o sa-i curga sange...Lucruri de genul asta. Eu zic ca se va speria si o sa se spele pe dinti! Pupic!

1 răspuns:
| DianaBd a răspuns:

Cumpara o pasta de dinti cu gust de capsuni mere (fructe).o chemi cu tine in baie si va spalati amandoua si asa ai putea sa o faci sa se spele.aaa si periuta de dinti sa fie colorata in asa fel incat sa o atraga (in caz de e copil mic) sper ca ti-am fost de folos bye!