| LexieD a întrebat:

Cum as putea sa schimb numele si imaginea contului de pe TPU?
Funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| pisylayla a răspuns:

Cand esti logata, in stanga unde este coloana aia unde scrie (Vizualizare profil, editare date logare, editare profil.etc.) Dai la Editare profil si acolo iti poti schimba numele, poza.etc. Funda? big grin

1 răspuns:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.intra la „editare profil",si de unde scrie nume public iti poti schimba numele,iar poza, dai click pe „alege fisier", si iti alegi poza din calculator.