| Georgianaax a întrebat:

Cum as putea sa slabesc cateva kilograme intr-o luna? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara Georgiana, e ceva de muncă oricum cu puţin efort e bine, mişcare e la putere şi alimentaţia corespunzătoare. Sper să te descurci şi vorbeşte cu un medic nutriţionist.
O seară frumoasă!

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Simplu,iti cumperi o coarda, si incepi sa sari.30 minute dimineata, 30 minute dupa amiaza, 30 minute seara.Nu stiu sigur daca rezulatele se vor vedea intr-o luna. Oricum, trebuie sa faci sport.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Învaţă să mănânci, mergi pe o alimentaţie săracă caloric asta însemnând fără prăjeli, grăsimi, alimente preparate industrial, nu uita de mişcare zilnică.
Te pup!

| mariukka a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=8cjTbxfGP-g

asta si regimul alimentar sanatos

| MrEvil89 a răspuns:

Jogging,mancare pe baza de legume, carne de pasare, si o sa slabesti.