| any007 a întrebat:

Cum as putea scapa de pistrui...si pete de pa fata? mersi mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se par draguti pistruii si chiar fac persoana mai speciala... dar daca totusi vrei sa scapi de ei te duci frumusel la farmacie si intrebi de crema pentru pistrui si petewinking

4 răspunsuri:
| Mirela a răspuns:

Pfu.la creme pistrui si pete n-au nici un efect, am incercat eu acum un an si degeaba[chiar daca nu. s f tare evidentiati]

| Fifylici a răspuns:

Hmm nu prea stiu sigura dar soramea a cumparat ceva de la farmacie se numeste crema pentru pete si pistrui cu acizi din fructe de la farmec
ea imi spunea ca prima data simti asa un fel de usturime ca iti ia fata fos si ai impresia ca ti se umfla dar pan'te mariti trece(glumeam trece dupa cateva minute)
nu prea stiu ce sa iti spun de efect ca s-a dat de 2 sau 3 ori dar ea spunea ca are impresia ca deja "i-a mai luminat fata" ca sa spun asa
eu zic totusi sa mergi la o farmacie si sa discuti cu cei de acolo

| CarlaElena a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un dermatolog! Asta e cea mai buna varianta!happywinkingDaca nu ti se pare foarte confortabil poti sa intrebi si la farmacie!