| RooN a întrebat:

Cum ati agatat cel mai usor o fata si cat a durat? Chiar sunt curios sa vad ce raspunsuri avetihappy

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

"wow, ai o harta? Ca m-am pierdut in ochii tai." Cu asta agati orice fata de 10 ani. iti garantez eulaughing

| →s ♥ ą← a răspuns:

Ce caterinca pe voilaughing primi 2rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am participat la un concurs al fermierilor si cind am aruncat lasoul, de mare indeminare ce am avut, in loc sa prind vitica am agatat tot un fel de vitica dar care privea si Ddddoamne ce a mai tirit-o "calul"meu prin praful drumului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. am agatat-o pe un site de matrimoniale, a durat cam 3 ore pana mi-a dat ID-ul a doua zii m-am intalnit cu ea. eu spun ca a durat o zii happy femei gasesti foarte usor.winking!

| mecmecmec a răspuns:

Cel mai usor a fost cand am lucrat la Mc'Donalds si m-am indragostit de o fata de fapt de o femeie este cu 10ani mai mare si totul a venit de la sine am fost impreuna un an jumate pana anul trecut in decembriecrying((ii simt lipsa si acum a fost vina mea