| IoanaBogdana a întrebat:

Cum cartea "Cosmarul Vraciului" nu apare in romania pana pe 9 iunie iar eu nu mai am rabdare, vreau sa o comand in engleza din strainatate. imi dati si mie un site de unde as putea comanda, unde sa nu coste mult si sa livreze si in romania. dau funda + vot.

1 răspuns:
| claudia_6048 a răspuns:

Nu cred ca poti comanda tocmai din spania pana in Romania, acum depinde si de firmele la care apelezi dar poate fi foarte costisitor... app vazandu-te atat de implicata in cicitul ei imi poti spunde daca nu cumva a aparut si filmul caci stiam ca parca din 2009 lucreaza la prelucrarea lui?