| allllexaaaa a întrebat:

Cum credeti voi ca va fi moda in viitor?

9 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Excentrica...

| loveyouidiot a răspuns:

Este interesant sa-ti imaginezi, mai ales daca esti interesat de acest subiect...eu cred ca se vor purta lucruri mai extravagante, dar pana la urma tine si de gusturile fiecaruia

| DNSK a răspuns:

Mvai..nu vreau sa ma gandesc!

| allllexaaaa explică (pentru loveyouidiot):

Da, stiu dar vreau sa va ideile voastre...nu conteaza ce gusturi aveti. Important este sa ai imaginatie.

| Crazyycoffedrop a răspuns:

Cred ca se va ajunge sa ne imbracam prin anii 2044 ca si lady gagalaughing

| SkittlesS a răspuns:

Pai. dupa cum bine vezi. se intoarce moda din anii 60-70 [blugii evazati, haine retro ] uita-te prin reviste de moda. eu cred ca moda revine pentru ca au creeat tot ce era posibil. si nu creed totusi sa fim ca si Lady Gaga.

| Ebsghjs a răspuns:

Usor ciudata.

| Izomer a răspuns:

Nu se stie cu exactitatehee hee

Dar. nici nu vreau sa ma gandesc laughing