| Alex442 a întrebat:

Credeti ca esti la moda daca ai Facebook?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Eu nu am Facebook. Daca as avea, nu as considera asta "la moda", desi aproape toata lumea are un cont de Facebook in ziua de azi. Nu merg pe ideea "toata lumea are, in special cei de varsta mea, deci am sa imi fac si eu cont", fiindca mi se pare ridicol sa urmezi ceea ce "se face" doar fiindca majoritatea obisnuieste sa faca asta. Personal, mi-ar fi inutil un cont. Dar cred ca majoritatea considera ca e "la moda" toata treaba cu Facebook-ul, din cate am observat.

6 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Oh, desigur!
Încă un fashion victim!

| neanderthalfararusine a răspuns:

Pai ce sa zic..erai la moda acum doi ani daca aveai, dar acum e ceva normal! Nu gasesti pe aproape nimeni care sa nu aiba fc.Si dupa parerea mea nu-i nimic 'cool' in asa ceva, asta pentru ca nu-i greu sa-ti faci cont, oricine poate.lol

| andri22 a răspuns:

Ai fost tarelaughingnu nu si nu!

| Alex442 explică (pentru andri22):

Eram curios sa vad ce pareri au si altii.

| IasminaMaria a răspuns:

Cam toata lumea are acum facebook...sunt o multime de avantaje dar cateodata si dezavantaje