| Cristina45 a întrebat:

Cum dezactivez o optiune la Vodafone(ca sa nu se mai activeze singura de fiecare data cand reincarc ca vreau sa o schimb)? dau funda la cel mai explicit raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| Colors a răspuns:

Sa o dezactivezi ...suni la *100# apoi da 5.contul meu, apoi 2. Optiuni active si dezactivezi! :X Simplu, Funda?

1 răspuns:
| DeeaDeutzaTha a răspuns:

Pai sa zicem ca acea optiune ar trebuie sa se reactiveze pe data de 5 a acelei luni (am zis si eu asa o zi la intamplare,acum depinde in ce zi trebuie sa ti se reactiveze tie),si daca vrei sa nu se mai reactiveze acea optiune iti activezi alta cu o zi inainte,adica pe patru si de atunci ti se va reactiva mereu optiunea aia de ai vrut-o tu. Mentionez ca acele date le-am pus eu la intamplare, deci tu trebuie sa faci acest lucru si sa te ghidezi dupa datele reale ale optiunii tele, adica atunci cand ea va trebui sa se reactiveze, si cu o zi inainte ca aceasta sa se reactiveze tu sa activezi alta optiune, pe aceea pe care o doresti tu. Sper ca te-am ajutat si ca ai inteles ce am vrut sa spun si daca mai ai ceva nelamuriri ma poti intreba. Fundita? big grin