| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Cum downloadez video dupa youtube? nu vreau convert to mp3, vreau doar video

6 răspunsuri:
| aLeks_4722 a răspuns:

Scrie pe google "DVD Video Soft" si intra pe primul site pe care il gasesti, ai acolo tot ce iti trebuie, funda?

| Bashiix3 a răspuns:

De pe acest site: http://keepvid.com/ te descurci u;)(FUNDITA?)

| flo28 a răspuns:

Cu youtube downloader sau real player amandoua sunt f bune sper sa te ajute

| jkjhcshbbzmb explică:

Ms tuturor, nu am dat fundita la nimeni nu ptc raspunsurile nu sunt bune, doar ca nu vroiam sa fac diferente intre ele :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste YouTube Downloader, poti descarca videoclipul in mai multe formate.

| eJectdirect a răspuns:

Buna! uite aici e mult mai simplu copiezi linkul videoclipului de pe youtube a carei melodie o vrei in format mp3 si il lipesti aici http://sites.google.com/site/programeyahoodownload/Youtube-Mp3-Download la sectiunea YouTube mp3 apoi dai convert video si download simplu. cu placere :P