| g3orgy a întrebat:

Cum dracu se face ca pc`u meu se stinge din senin? straight face

Ce Doamne iarta`ma are? straight face

4 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Daca ai windous 7 totul e posibil laughing eu am avut placa de baza arsa de la virushi happy dar totusi mai mergea in ori ce caz are o problema ori cu hardu

| Blackwoman27 a răspuns:

Poate ai prea multe in bara si ti se inchide mie asa mi se intampla

| Oana_1841 a răspuns:

Ori ai virusi, ori sunt caderi de curent, ori nu intra suficient curent in priza si ti`l orpeste automat ca sa nu se strice.

| ifCezar a răspuns:

Ori e sursa ori se supraincalzeste procesorul dar cred ca e procesorul
scoate-i tablele alea.