| Faηta a întrebat:

Cum e cu preselectiile Romanii au talent de anul acesta? Asta e ceea ce au scris ei pe pagina lor:
"VINO LA PRESELECTII:

Timisoara - 18 august
Cluj-Napoca - 27 august
Iasi - 3 septembrie
Galati - 10 septembrie
Chisinau - 17 septembrie"

Anii trecuti au fost si la Craiova si Bucuresti dar vad ca acum s-au omis.
E doar de forma sau chiar nu sunt preselectii in aceste orase? Anul trecut am inteles ca tot asa a fost si au aparut dupa la tv...

Răspuns Câştigător
| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Nu cred ca vor omite orase asa mari precum Craiova sau Bucuresti. Probabil vor anunta dupa ce vor termina cu cateva dintre aceste orase.