| teateateita a întrebat:

Cum e la liceu?

Răspuns Câştigător
| Ella01 a răspuns:

Depinde de tine!, anii de liceu nu sunt toti la fel, asta depinde de ce fel de persoana esti tu!, si cum iti creezi ani de liceu, in clasa a9a vor fi persoane mai mari care vor incerca sa te faca sa te simti prost probabil daca esti o persoana mai linistita, o sa vada slabiciunea asta mai ales daca vad ceva "diferit" la tine.Nu te baga grupuri in care nu te regasesti, la inceput clasa o sa fie formata din mai multe grupulete pentru ca nu va cunoasteti destul de bine, ai grija pentru ca aparentele inseala de multe ori. In rest e totul fain atata timp cat sti cum sa faci ca zilele de liceu sa fie de neuitat. Iar in clasa a12a presiunea va fi si mai mare din cauza examenului. Succes.

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Vrei să-ți spun sincer?
Sunt în primul an de liceu, și deja sunt complet dezgustată! Bănuiesc totuși că e doar vina mea! Mi-am creat o barieră între bine și ceilalți colegi de clasă, mi-am creat un loc în clasă, sunt un nimeni pentru mine, pentru ceilalți!
E greu până te obișnuiești cu materia foarte grea. E greu până te obișnuiești cu noii colegi de clasă!

| Carmen100 a răspuns:

Jmeker laughing

Întrebări similare