| Roobbyy a întrebat:

Cum e mai fain să îi dăruiesc buchetul de flori unei fete?
Inainte când ne vedem sau după la final de întâlnire?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Inainte, nu are sens sa il dai la final.

8 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

La începutul întâlnirii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu îl dai la început, ce faci, îl ții tot timpul în mână?
Ce rost are buchetul de flori? Dăruirea lui exprimă sentimentele tale față de ea? De ce l-ai păstra la tine în mână. Poți să îl ții fără ca ea să vadă? Ce o să gândească ea? Poate mi-l dă, poate se răzgândește și îl duce îmapoi acasă. Dar în acest caz, de ce l-a luat cu el, să mă testeze? Ce rezultă din asta?
Dacă te întâlnești cu ea să mergeți la un film, nu îi duci flori, că după ce i le dai, o obligi să le țină ea în mână tot timpul. Deci oferi flori când te întâlnești cu ea acasă la ea. Căns sosești saluți, de la caz la caz, dai mâna cu ea, sau o săruți pe obraz, o îmbrâțișezi și oferi florile. eventual împreună cu un compliment.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru sadrian46):

,,Poate mi-l dă, poate se răzgândește și îl duce îmapoi acasă''
am patit ceva similar cu fostul! a venit la intalnire cu o floare.Mi-a dat-o, m-a lasat sa tin cat a tinut intalnirea.Cand a trebuit sa plec mi-a cerut floarea, cica era pentru o verisoara!
ghici ce am facut?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până la final se scoflencesc florile.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

La inceputul intalnirii.

| darrio2007 a răspuns:

La inceput, normal. Daca merită.

| aXy99 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ce-ai facut? :O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte, e frumos si de bun gust happy succes la intalnire