| BadBoyCristy a întrebat:

Cum e metin2? Ca vreau sa ma joc si eu...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU TE APUCA! E o pierdere de timp si euro. Am explorat si eu metinul vreo saptamana si de atunci am jurat ca voi preveni pe toata lumea sa nu se apuce. Se injura ca la usa cortului pe chat si nimeni nu ia masuri + ca e plin de buguri. Si daca nu bagi bani, nu prea mai ai unde creste de la nivelul 50 parca si multe altele ca am si uitat.
Si uita-te si tu pe TPU doar la idiotii care joaca acest joc ce intrebari pun si ce raspunsuri dau. In concluzie, asa joc, asa playeri!

6 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

O pierdere de timplaughingmi-am facut si eu cont din aceeasi curiozitate!laughing
e o prostie!
mai bine joaca World Craft!

| BadBoyCristy explică:

Stiu ca e o prostie de joc, si ca e o pierdere de timp si de bani am auzit, doar ca vreau si eu sa vad ce e cu nebunia asta, creca 10% din intrebarile de pe site is numai cu metin.

| Alex0194 a răspuns:

Mai bine nu te apuci ca este foarte mare prostie, de fapt toate jocurile astea online sunt doar o pierdere de timp si pentru unii de bani

| xXx_6498 a răspuns:

Nu juca,multi oameni ajung sa fie dependenti, acu serios metinu e frumusel, doar ca uni cand se apuca devin dependenti de el cum am fost si eu de altfel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra pe metin2.ro sau pe board. metin2.ro (forumul lor) si rasfoieste si tu pe acolo. Ah da, si mai sunt privatele, adica in alea faci nivel mare, ai bani multi si altele in scurt timp, dar pe urma te chinui sa gasesti ceva. Dar inca o data, nu te apucaaaa! Te prosteste jocul asta, crede-ma.

| DANI_3659 a răspuns:

Nu juca metin devii dependent si o sa-mi dai dreptate dupa ce vei ajunge la un lv mai mare iti va esua ceva de valoare la ferar te lasi de metin concluzia:
-timp pierdut si pasul cel mai greu este sa te lasi de el cred ca trebuie sa tai netu altfel nu vad