| MADALINA_3307 a întrebat:

Cum e sa te masturbezi sau sa-ti faci laba?
Lasati-mi si id happy.

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Cum a zis şi mhn24, a te masturba înseamnă "a face laba".
Tu vrei să afli cum e, dar nici măcar nu ştii cum se spune?
Ce vârstă ai tu, curiosule?
Lasă prostiile, şi mai bine citeşte o carte, sau uită-te la un film bun.
O seară plăcută. Un an nou fericit happy!

pa, pa.

| LoveForShania a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Cea mai tare intrebare din anul 2010!
Sa te masturbezi inseamna ceva de genu sa simti,, placere'' fara sa faci sex.
Si sa faci laba... nu stiu. laughing Baietii stiu mai binelaughing

In fine, fa`o si dupa aia vei vedea cum e laughing Asta daca nu ai partenera laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Revelation a răspuns:

ÉrotiqueConseils vezi ca i'ai dat idei laughing. La un film "bun" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca si cum te-ar musca un tzantzar de varful p**ii dar nu dau idwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deciii asta e cea mai tare intrebare de pe tot site-ul! laughing
Sa-ti las un id pentru ce, pentru lectii private sau care-i faza?laughing)

| sannyuu a răspuns:

Asa de tare râd la întrebări stupide și râspunsuri de tot râsul, ce a spus mhn24, e adevărat, tu sti ce e să-ți faci laba...sau nu laughing