| Phantasmagoria a întrebat:

Cum e telefonul Samsung Corby? Stiu ca nu mai e,, la moda"laughing. dar vreau doar sa stiu daca e bun, daca ii merge bine touchscreen'u etc.big grin

Răspuns Câştigător
| AyLLin a răspuns:

Samsung corby e ff bun si touchscreenul rezista f mult timp este f bun il recomand in plus este si ieftin dar de calitate.numai lucruri bune de spus despre acest model de telefon.

2 răspunsuri:
| Marrriaaa a răspuns:

Il are o colega de'a mea, daca nu'i dai jos folia, touchu' ramane bun.
Mentionez ca nu are prea multa memorie, dar are incapere de card happy
Pretul e avantajos, app: n-are cablu de date happy
Si eu vreau sa'mi fac abonament in septembrie si inca nu m-am hotarat ce tell ' sa'mi iau happy

Papion happy?

| zuzulina78 a răspuns:

Din cate stiu eu e bun...o prietena i-a spart ecranul si totusi ii merge touchscreenul. funda?batting eyelashes