| d33a a întrebat:

Cum este atmosfera la Colegiul National Fratii Buzesti din Craiova? Cum sunt profesorii? Dar in Cuza sau in Carol?

Cat trebuie sa ai media ca sa fii sigur ca intri la unul dintre ele?

Răspuns Câştigător
| Alexandraaa_8011 a răspuns:

Buzestiu... e Buzesti :)eu nu st la liceu, dar din cls 1 st in el.Profesorii buni, competitie. dar se face carte. daca vrei sa stii ceva despre el intra pe www.cnfb.ro cred ca s-au afisat si mediile de admitere :*:*:*

4 răspunsuri:
| d33a explică:

Npc

| Alexandraaa_8011 a răspuns:

Multumesc de fundita si sucees la liceuwinking

| ωєιя∂σ ℓα яαρσят a răspuns:

La buzeşti te duci dacă vrei să faci carte. dacă nu ai chef nu te duci :] Atmosfera e mişto, adică colegii-s de treabă dar competiţia pentru note e cam acerbă... în rest eu am avut momente de neuitat

| gabigabi a răspuns:

Buzesti.sa vedem.marea majoritate a profesorilor sunt rai si dau note mici... elevi? teroare.cea mai de tampiti clasa e 7b unde sunt drogati si fumeaza...toti vb intre ei chiar daca nu se cunosc.dar elevi din scoala asta sunt pericol public