| adrian667 a întrebat:

Cum este la liceul de arte din Targu Mures?
Profesorii sunt de treaba si cel mai important ce internat ma poate accepta?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Profesorii sunt de treaba peste tot dar numai cu copii care invata cu seriozitate, nu lipsesc de la ore si nu fac prostii. Iar asta este valabil peste tot, la toate liceele.
Internatul liceului este un camin ca toate caminele, cu cate 4-6 paturi in fiecare camera, cu bai comune, cantina si 2 sau 3 pedagogi, care va supravegheaza si controleaza, sa va faceti temele, sa faceti curat in camera samd.