| Izzaabellaa a întrebat:

Cum este mancarea chiinezeasca / Si ce imi propuneti sa comand la un restaurant chinezesc? FUnda

3 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Unele sunt chair bune. Nu te lua duoa porcariile alea ca servesc rame si rahati impaiati tongue. Poti comanda unele mancaruri care sunt chiar ok. Daca esti din Bucuresti stiu eu unul de la care am comandat si eu, se numeste Templul Soarelui, cauta-l pe net. Pofta Buna! Funda?

| L7L a răspuns:

Mananc mancare chineazeasca saptamanal :X :X eu iti recomand fidea cu vita sau cu pui sunt bune tongue sau orez cu pachetele de varalaughing sau poti incerca si pesteletongue

| mami a răspuns:

Sushi
este orez fiert intr-o anumita tehnica invelit in alge de cultura
orez invelit in felii foarte subtziri de peste afumat sau orez in forma de cubuletze amestecat cu verdetzuri
toate se servesc cu sosuri picante suuuuper bune