| Tunea_Gabriela_1997 a întrebat:

Cum fac sa am bani nelimitati la Pou? Dau funda love struck ^_^

6 răspunsuri:
| Daria48 a răspuns:

Descarca de pe magazin play Pou Cheats & Tips. Sper ca ti am fost de folos :*

| MadaLina274 a răspuns:

Http://firecracks.com/pou-hack-android-cheat-download-2013/... descarca de pe site-ul acesta si vei avea bani sa ii cumperi orice lui Pou

| Kirchturm a răspuns:

Ggg

| miruna102 a răspuns:

Ca sa faci bani la pou du-te la magazin play si scrie 4shares descarca-l apoi pe 4shares scrie pou descarca pou unde scrie bani infinitisi gata o sa ai bani infiniti si potiuni gratis

| Vizitiu_Gabytza_1994 a răspuns:

Buna!
astazi o sa va prezint cum sa descarcati pou cu bani infinit si potiunile de baby si adult gratis! totul este foarte simplu! urmeazami pasii!
pasul 1:intra in magazin play si descarca 4 shared.
pasul 2:dupa ce ai descarcat aplicatia iti va cere contul dvs. google gi parola si scrietile!
pasul 3:dati pe lupa si scrieti pou apoi dati pe primul rezultat. va aparea un android apesi pe el si dai download si de va descarca!
asta a fost tot! sper sa va bucurati debanii infinit! la revedere!