| Anto_5679 a întrebat:

Cum fac sa ma combin cu un baiat? imi place mult de cineva dar nu stiu ce sa ii spun sau ce sa vb cu el. tin sa precizez ca el e a saptea si eu a opta si suntem in aceeasi scoalabig grinwhistling

3 răspunsuri:
| CristinaGirl9 a răspuns:

Vorbeste cu el, macar un "Ceau, ce faci?" si o sa vezi cum iti raspunde si el, poate asa o sa-ti dai seama daca si el te place. happy

| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca sa gasesti prieteni comuni, sau sa intri in legatura cu un coleg sau colega de la el din clasa...sau pur si simplu il intrebi "cat e ceasul?"

| XSecretLov3X a răspuns:

Ooo da-mi si mie nr luilaughing)). Glumesc big grin.pai...cand va intalniti in curtea scolii incearca sa te uiti in ochii lui si vezi daca se uita si el in ai tai, iar daca se uita "pe furis" la tine inseamna ca te place, si actioneaza mai repede sa nu cumva sa ti-l fure alta. Mult succes:*.T pwpyk big grin