| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a saptea si imi trebuie un discurs pentru. clasa a opta la ultimul clopotel. Precizez: sa fie spus de elevi de a saptea celor de a opta. Merci! happy

1 răspuns:
| Blacksaber a răspuns:

Pai poti vorbi despre cls a 7 a ca cea mai grea ca materie, de exemplu intr-a a 7 a am studiat de am rupt, sau despre orele de sport la care fiecare proba devine mai grea etc...dar si partile bune aflii chestii interesante la biologie, mate etc...