| Ioana099 a întrebat:

Am o mare problema, un baiat ma place si eu la fel dar nu stiu ce sa fac sa ma combin sau nu cu el?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LinNaA a răspuns:

Daca va placeti unu pe altu ce mai stai! incearca, doar nu te casatoresti, doar o simpla relatie! tii greu sa-i zici ca il placi si vreti s fiti impreuna!?

| Kynext a răspuns:

Tu il placi, el te place...ce mai astepti? Nu e ca si cum te'ai castori cu el, e o relatie intre adolescenti.Nu mai sta atat pe ganduriwinking

| Gibbons a răspuns:

Mai asteapta sa vezi cum decurg lucrurile si nu stiu, daca e totul ok, fa-o.