| beauty00 a întrebat:

Cum fac sa-mi apara caracterele alea coreene de exemplu cand scriu pe facebook sau pe google.Nu'mi apar decat niste patratele...straight face
Va rogg ajutoorr.
Dau Funda**

2 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Intri pe google translate, scrii acolo si dai copy-paste de acolo. Eu asa am facut ca sa scriu in araba!

| Chokorētoバタフライ a răspuns:

Intri in control panel>regional and languages...>click pe languages>bifezi instal files for East Asian languages> iti va trebui cd-ul de instalare windows.