| stephanixx a întrebat:

cum fac sa-mi dezactivez un cont de facebook?

Răspuns Câştigător
| AlexandraAlelovesU a răspuns:

Clic aici: https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account Şi dai clic "Şterge contul meu".

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Faci asa : Clic pe steluta din dreapta sus > setarile contului > securitate > si jos vei vedea : Dezactiveaza-ti contul. Bafta!

| alexandru1andy a răspuns:

Apesi pe rotita din dreapta sus
Apeşi Account settings
In dreapta dai pe Security
Apeşi Deactivate your account din partea de jos a paginii
Te trimite la o pagina unde trebuie sa alegi un motiv pentru a dezactiva contul
asa l-am dezactivat pe al meu

| Sophisticate a răspuns:

1.Apesi pe rotita din dreapta sus
2. Apeşi Account settings
3.In dreapta dai pe Security
4. Apeşi Deactivate your account din partea de jos a paginii
Te trimite la o pagina unde trebuie sa alegi un motiv pentru a dezactiva contul(la detalii nu e neaparat sa scrii)
5. Daca vrei sa nu mai primesti mailuiri
6. Apesi Confirm