| craniul a întrebat:

Cum fac sa mituiesc cainele la barn buddy(hi5)? funda big grin

Răspuns Câştigător
| Magicianul1 a răspuns:

Nu il poti mitui este o minciuna poti fura de la altcineva doar daca nu are cainele mancare.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostule nu il poti mitui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Se poate mitui zice in descrierea lui cand dai la shop apoi pe caine in descriere scrie ca poate fi mituit IN CURAND! exista mai multe metode.sau cel putin existau.eu am incercat da nu merge.probabil ca nu se mai poate. din cate am inteles de la priteni putea fi mituit acum nu stiu