| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa mut din lista de messenger un id dintr-un grup in altul(de exemplu de la prieteni la colegi). Multumesc

Răspuns Câştigător
| robert08 a răspuns:

Pai mai intai stezi messul sa iti arate toata lista si pe aia off si pe aia on si il tragi in grup pe ala care pe care vrei sa-l muti

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Drag & drop.

| Helene a răspuns:

Ii iei pe toti, si pui sageata pe grupul respectiv.Sigur va merge

| Ralluxd a răspuns:

E usor! Pui mose-ul pe numele celui care vrei sa-l muti, apesi click stanga si il muti intr-un alt grup!

| ZaZZa a răspuns:

Pur si simplu tragi cu mouse-ul ID-ul pe care vrei sa il muti si il lasi in celalalt grup