| elisadenisa a întrebat:

Cum fac sa nu mai fiu banata la lady popular?

3 răspunsuri:
| Cherry_3262 a răspuns:

Pai daca esti banata, nu mai ai ce face. Daca nu ai mai multe conturi, spune prin feedback ca au facut o greseala si ca te-au banat degeaba.(se mai fac si greseli). Sper ca te-am ajutat.Succes!

| Catafu a răspuns:

Sa nu incalci regulamentu.dac il incalci esti banata. sper ca te-am ajutat

| eabhei a răspuns:

Sa nu mai vb urat cu alte jucatore ca ele raporteza la echiapa lady popular si aia te baneza sau sa nu mai ai mai multe conturi bine eu am 3 conturi da niciodata n-am faost banata