| ghkjghk a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc mailuri de pe Facebook?[Cand imi con\menteaza cineva poza etcon the phoneFUNDA URGENT

3 răspunsuri:
| pHaNtOmiX a răspuns:

Uite asa,intri pe pagina ta de facebook, dai click pe Account in dreapta sus, dupa aia click pe Account Setiings->Notification si iti apare o lista in care poti sa debifezi ce nu vrei ca atunci cand primesti un comm Facebook sa nu iti mai trimita email.bfhappy

| d1eZz a răspuns:

Uite aici un tutorial click → http://www.en3rgy.3xforum.ro/......Tutorial_/