| lory_8089 a întrebat:

Cum fac sa pun la mess melodia pe care o ascult am vazut la cine erau la stts ca niste castin si apoi scria melodia...cum fac?

Răspuns Câştigător
| GrellSutcliff a răspuns:

Pai maintai trebuie sa downloadezi un prog si dupa aia daca ask o mel pe WINAMP si se pune la status mel singura
prog se numeste Yahoo! Messenger Now Playing mi se pare il downloadezi de aici:http://www.numedecod.ro/Yahoo_Messenger_NowPlaying/index.php? noHotLink

3 răspunsuri:
| Alexutza98 a răspuns:

Dai jos la plug-ins si apoi add plug-ins -> yahoo! music...start si iti alegi de acolo ce muzica preferitongue sunt multe genuri de muzica big grin

| flaviu1234 a răspuns:

Exista un program special pentru accest lucru.

| User a răspuns:

Iti trebuie un program. HiperYM parca se numea.