| Kayle a întrebat:

Cum fac snapshot(poza) in metin2?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa print screen la desktop! Apesi tastele Fn + PrtScr si apoi salvezi poza in Paint si ai facut un snapshot! Sau foloseste Fraps de aici:
Fraps 3.2.5 Build 12131 Retail - Full Registered Version
http://romania-inedit.3xforum.ro/......d_Version/
Si aici uite un tutorial de configurare Fraps:
http://tutorialero.wordpress.com/......tr-un-joc/
Bafta! (cu fraps faci captura foto si video )

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Păi este la tastatură un buton' F12' la dreapta este butonul'' Prt Scr SzsRq''.Îl apeşi apoi dai in 'paint' si sus la paint unde scrie 'Edit' dai 'Paste' si îţi va arăta imaginea(poza)

| Laurentiuuu a răspuns:

Dai pe ''Print Screen SysRq'' Te duci acolo unde este instalat Metinul, Si ca sa vezi poza dai acolo la screenshouts, Ex:Eu am Metinu In D:Ma duc in el si dau pe screenshouts Si vad poza
Bft

| CrazySoursD a răspuns:

Dai click pe butonul de pe tastatura 'print screen' apoi deschizi paint'ul dai CTRL+V apare poza.dai x apoi save happy.

| gabymatei9 a răspuns:

Dar pe laptop cum se face poze ca nu apare tasta print screen?

| IggyArbuckle a răspuns:

Pe laptop este un buton Prt Sc SysRq. Apeși pe el. Dupa ții apasat pe ctrl+v.Se salvează in fișierul screenshot care se află in fișierul mt2.