| Alyn1998 a întrebat:

Cum faci aripi la jocul
LoSt ToWeR mU oNlInE

care raspuns este primul raspuns corect funda

3 răspunsuri:
| Rooby a răspuns:

Eu stiam ca armura are aripi nu trebuie sa le faci u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor auzi si la astalaughing

ati trebuie Staff+luck si edr la+9 si un chaos. le bagi la goblin si ati face aripi lvl 1. ca sa le faci lvl 2 te duci pui aripile+pana (de aia albastra) + chaos si le face lvl 2 si ca sa le faci lvl 3 aripile+pana de lvl 3 plus nu stiu cum ai zice o chestie pentru aripi+3(poate gasesti in shop) si chaos. Mai uitate si tu pe youtube poate gasesti raspuns daca nu te-am lamurit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va asteptam pe toti pe cel mai nou servar de mu http://mfs-mu.sytes.net/ intrati si verificati sa vedeti cum vi se pare