| Piisiiiii a întrebat:

Cum faci sa adormi rapid? La ce trebuie sa te gandesti? Fundita la raspunsul care a functionat!

Răspuns Câştigător
| CataZuzu a răspuns:

Eu chiar daca ma gandesc la lucruri frumoase, nu pot sa adorm, deci uite ce-ti propun: iti gasesti o pozitie cat mai confortabila si te gandesti la somn, te gandesti la cum is diminetile naspa cand trebuie sa te trezesti sa mergi la scoala, te gandesti ca daca dormi nu o sa-ti fie greu sa te trezesti. In general te gandesti la dormit. Eu asa fachappy

7 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Gandeste-te la ceva frumos

| adrryana a răspuns:

La persoanele pe care le iubesti cel mai mult

| Mgautier a răspuns:

Numeri oi

| Necste a răspuns:

Buna! eu de obicei inchid ochii si incerc sa ma gandesc la unele clipe frumoase petrecute in trecut. Sau incerc sami eliberez mintea ascultand muzicaawinking sper ca te-am ajutat :*

| qawsed a răspuns:

Pai eu fac mai multe chestii:
1. incep sa numar de la unu si usor usor adormi
2. te gandesti la ceva frumos( eu ma gandesc la 2 baieti pe care ii plachee hee )
3. iti imaginezi ca esti in viitor, sau te gandesti cum s-ar fi intamplat unele lucruri daca nu faceai ceva anume...

succes si somn usor:*

| Buterfly001 a răspuns:

Nooww)) obosestete ziua, atunci noaptea n-o sa clipesti nici din ochi)

| Andrei_Staicu_1993 a răspuns:

Incearca sa-ti gasesti pozitia preferata si concentrreaza-te strict pe respriratie... e plictisitor si asta te va adormi. happy Daca te gandesti la ceva frumos o sa-ti placa si n-o sa adormi, daca te gandesti la ceva urat o sa te agite si iar nu adormi.