| Bixuuuuuu a întrebat:

Cum gasesc rezultatele de la evaluarea nationala? adica vreau fiecare rezultat in parte..anu trecut era un site in care scriai numele si-ti dadea..acum.

3 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Http://www.libertatea.ro/......53491.html N-am stat sa le verific integral, dar din cate am observat toate link-urile sunt de la isj

| Memecy a răspuns:

Intri frumos pe site-ul inspectoratului scolar judetean de care apartii apoi dai pe "rezultate evaluare nationala 2013" si acolo dai Ctrl+F si te gasesti happy

| LumeaEaMea a răspuns:

Rezultatele le gasesti pe siteul edu.ro/Ministerul educatiei nationale, dar momentan nu au aparut cred ca apar duminica, dupa contestatii.