| Namastee a întrebat:

Cum ies mai mult in evidenta cearcanele? Cu parul prins sau desprins?

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cu parul prins iese in evidenta fizionomia mai mult ( deci si cearcanele )

| inger02 a răspuns:

Ies oricum in evidenta. foloseste fond de ten in aceea zona sa nu se mai observe si poti sa iti ti parul cum vrei. succes

| Alekssa a răspuns:

'iti iese mai mult in evidenta cu parul prinswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai parul prins ti se vad mai bine, dar poti sa-i maschezi.
http://www.ziare.com/articole/cum+maschezi+cearcanele

| SweetestDeea a răspuns:

Desprins

| agresivstyle a răspuns:

Iti ies mai mult in evidenta cu parul prins lasa-l desprins ca arati si mai bine