| Doηηa a întrebat:

Cum îi spun frizeriței mele că vreau această tunsoare? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:0&tx=44&ty=53

Răspuns Câştigător
| KiddaBăă a răspuns:

Pune poza respectivă pe telefon și arată.i, în caz că nu se poate spune exact cum vrei! Good luck; 3.

3 răspunsuri:
| EuDenny a răspuns:

Duci o poza happy pe tel sau ceva ...sau i explici tu cumva :* laughing Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dui o poza

| DarraMee a răspuns:

O tragi la imprimanta o pozezi pe tel sau ii spui genul tunsorii cum ar fi "vreau o tunsoare bob cu breton lasat pe partea dreapta"