| Mary Marry a întrebat:

Cum imi fac cont pe site-ul original sims 2? ca nu pot? si de asemenea trebuie sa platesc ceva?

9 răspunsuri:
| Mary Marry explică:

Eu am toate sims 2 dar eu zic de site-ul www.sims2.com,iar acolo trebuie sa iti faci cont pentru a downlanda frizuri sau haine pentru sims 2.acum sper ca ati inteles ce am zis.

| Andradaaaaa a răspuns:

Sims nu e un joc la care trebuie sa-ti faci cont! imi dai plkiz funda pentru ca daca nu eram eu tu si acum mai cautai cum

| Purplefirexx a răspuns:

Eu am cont, dar nu merge, incearca sa iti faci si poate vine un email, si il confirmi, si dupa intrii in joc si iti iei ce vrei, dar chiar nu stiu, cauta pe konturi.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba chiar trebuie sa-ti faci comt pe site-ul sims 2. daca nu stii, nu te mai baga. nici eu nu stiu cum sa imi fac cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! Si eu vreau sa-mi fac cont dar nu stiu cum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu fato gandeste-te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu incerc de 1 an si tot nu reusesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da platesti 34, 56$

| xMeAndMySelfx a răspuns:

Nu poti sa-ti faci cont trebuie sa cumperi CD si dupa il instalezi