| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi fac familie la sims2? Dau fundita la primul raspuns corect.

Răspuns Câştigător
| dishdrop a răspuns:

Pai acolo jos in colt in stanga arata niste lini s puncte
si dai pe ala aldoilea intre sot si sotie si dupa aia dai pe copil si dai pe child of numele adultului happy sper ca ai inteles ceva:*

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Http://pctroubleshooting.ro/topic/7860-coduri-the-sims-2-tips-cheat-codes/
aici sunt o gramada de lucruri despre sims
poate te ajuta

| Andrut2a a răspuns:

Vreau sa fac o familie cu tot cu copil dar imi spune ''Please go to Family Relationship and make sure all Toddlers, Children and Teens are related to an Adult Sim" iar traducerea;"Vă rugăm să mergeţi la Relaţia Familiei şi asiguraţi-vă că toţi copii mici, copii si adolescenti sunt legate de un Sim Adult"... iar de aici nu mai stiu ce sa fac... puteti sa imi explicati si mie ce trebuie sa fac pentru a putea face o noua familie cu tot cu copil?