| fashiongirl_1599 a întrebat:

Cum imi pot da care este contul TPU al unei prietene? Fundaaa:X

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

N-o poţi găsi după adresa de mail, dacă la asta te referi. Toţi suntem sub protecţia anonimatului. Însă o poţi găsi după nume de utilizator sau avatar aici, la Comunitate http://www.tpu.ro/uşeri, tastând nickname-ul ei în a doua căsuţă de căutare. Succes!

| Dean1996 a răspuns:

Daca sti ce nume are[cum e la mine Monawar de exemplu] du-te la COMUNITATEA si da acolo la search la utilizatori, si asa o va gasi.

| Marii a răspuns:

Citesti in stele. o intrebi pur si simplu ce nume are, daca ti-e prietena f buna poti sa-ti dai singura seama ce nume si-ar pune. f greu nu?

| claudiu_7386 a răspuns:

Stupid.