| Alex99999999 a întrebat:

Cum imi pot face parintii sa ma lase sa bag bani pe clash royale? nu e o suma mare.25 de lei...

2 răspunsuri:
| Alex99999999 explică:

De 25 de lei vreau sa iau 500 gems. Pt leg chest... Si oricum daca o sa le mai zic sa bag bani cel mai probabil nu o sa mai vrea.

| Razvan_Cobac_1991 a răspuns:

Preferabil ar fi sa nu bagi bani in mizeriile "free to play" mai ales cele de dependenta ca acela. Bagi acum 25, maine, poimaine ai sa vrei sa mai bagi.

Intelege ca jocul este facut sa te faca sa recurgi sa bagi bani ca sa obtii/rezolvi un goal in joc.

Suma de 25 nici nu te duce departe, te duce poate azi....atat

Promite-le ca este singura data.