| Andaw a întrebat:

Cum imi pot face povestea de pe wattpad mai "cunoscuta" adica sa fie citita de mai multi, s aaiba mai multe comm's..stiti voi. Dau funda. P.S. Povestea mea e : http://www.wattpad.com/story/13435433-o-parte-a-povestii -mele

Răspuns Câştigător
| anonima01 a răspuns:

Ai putea sa o promovezi pe alte site-uri pe care ai conturi si plus ca daca este o poveste buna, scrisa bine, cu o actiune interesanta si personaje bine conturate povestea va creste incetul cu incetul.
Bafta!
P.S.tongueromit ca arunc si eu o privire, sunt fana a site-ului.winking

1 răspuns:
| Wukii a răspuns:

Va crește ea treptat.