| Andytzza a întrebat:

Cum îmi pot pune o poză la o postare a mea după blogul blogger?
Cele mai explicite raspunsuri vor primi Fundă! big grin

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Este ușor și voi încerca să îți explic:
Este bara cu mai multe opțiuni,de scris și tot ce mai trebuie. Iese în evidență cel mai mult cuvântul Link,scris cu albastru și subliniat. Lângă acea obține,se află o iconiță gen poză,unde,dacă ții mouse-ul pe ea scrie inserați o imagine.
Dacă nu înțelegi din ce ți-am explicat,îmi poți trimite mail-ul tău pe privat pentru că am o poză unde poți vedea foarte ușor. big grin
În fine,dacă ai înțeles dai click și urmezi pașii. big grin

Succes cu blog-ul. Poate îmi dai și mie link-ul blogului, îmi plac foarte mult blogurile. Ori pe privat ori pe aici la întrebarea ta. big grin big grin Mai bine pe privat, te rog mult!