| malinne a întrebat:

Cum imi pot schimba parola de messenger?
funda.

2 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Daca esti logat pe mess deja
dai sus la messanger la My Account Info si o sa ti se deschida o pagina de pe net si o sa scrie si pe undeva mai in mijlocul paginii Change your password.
Sau daca ti-a schimbat parola cineva explicatia este la "Gucy"
laughing
Funda?laughing

| gucy a răspuns:

Deschizi messul si acolo unde trebuie sa scrii idu si parola uitate jos scrie forgot your password dai acolo si ti se deschide o pagina de internet si acolo trebuie sa introduci datele care ti le cer ei si dupa aceea scrii parola carfe o vrei big grin