| Bibii :x a întrebat:

Cum imi pun o poza pe profil la hi5?
Adica stiu sa pun in loc de profil o poza, dar cum fac sa imi apara tot scriusul o culoare? sh bara aceea pe care imi apare numele sa fie sh ea colorata?

2 răspunsuri:
| Alexxe a răspuns:

Poti folosi un editor html... e in spaniola, ai o gramada de skinuri, si ghiduri in engleza pentru modificare hi5. enjoy!
http://www.pimp-my-profile.com/generators/hi5.php

| zhuzhu a răspuns:

Pai intri pe profilul tau acolo dai la schimbare aspect, pe urma sus in dreapta creaza un aspect.Si pe prima colana scrii numele, pui poza, modifici mai jos daca vrei sa fie fixata sau in defilare etc, pe urma in a doua coloana si a treia parca unde trebuie sa tot pui culori sunt multe casute, scrii ce culoare vrei dar in engleza.Acuma sigur nu stiu care e pentru scris sau pentru nume, dar le incerci pe toate si dai examinare sa vezi daca iti place.Succes!