| ßarbie a întrebat:

Cum imi retrag funda?big grin.Adica,am pus o intrebare.si am avut raspunsuri, i-am dat funda cuiva, dar. dupa cateva zile, a aparut un raspuns foarte folositor, si. vreau sa-i dau acelui utilizator funda! Dau funda!tonguelove struck

2 răspunsuri:
| No a răspuns:

Odata data funda, nu mai poti da alta la acelasi raspuns. Dar poti sa-i dai pers. respective votwinking

| Buii a răspuns:

Nu merge... dar ca sa ajuti acel jucator care tzia dat un raspuns folositor, voteaza si tu folositor amuzant si inteligent big grin