| Crystynyk1 a întrebat:

:* Daca am pus o intrebare am primit cateva raspunsuri si am dat funda la un raspuns... apoi peste cateva zile mi a aparut altul mai bun, Pot retrage funda?

Răspuns Câştigător
| Rebecaaa29 a răspuns:

Din pacate nu. Odata funda acordata asa ramane.

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, răspunsul câştigător poate fi înlocuit, însă acest lucru este etic să-l faci doar în caz dacă răspunsul a fost ales automat, de către roboţel, nu şi dacă l-ai ales cu mânuţa ta, iar peste o zi-două te-ai răzgândit.
Cum se face? Prin trimiterea unui mesaj la Contact cu link-ul întrebării şi copy-paste-ul răspunsului care vrei să fie câştigător.
O rogi frumos pe Cristina să-l înlocuiască şi te va ajuta.
Succes.