| maphiotul a întrebat:

Buna seara
Daca am acordat cuiva funda si intre timp a aparut un raspuns mai bun e vreo posibilitate sa retrag funda si sa o dau din nou?
Mersii

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Buna!
Nu. Funda, odata acordata, nu mai poate fi restituita, cel putin nu prin mijloace accesibile tie. Ar trebui ca adminii sa stearga raspunsul ales castigator, ceea ce nu se intampla decat daca incalca regulamentul TPU: https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#40

| maphiotul explică (pentru LPCTSTR):

Salutare
Nu a incalcat regulamentul, am acordat eu gresit

| Fatamuntilor a răspuns (pentru maphiotul):

Poti eventual sa scriii la contact cu linkul intrebarii respective
Am gasit o postare asemanatoare cu a ta si iata ce am gasit
https://i.imgur.com/7mRHL.jpg
NU stiu daca mai este actual
Eu zic sa o lasi asa, lasa-l sa se bucure de funda.
Eventual da-i un mesaj celui care ai vrut sa ii dai funda si sa ii multumesti!

| maphiotul explică (pentru Fatamuntilor):

Da,ai dreptate.i las funda si i-am explicat si celui care o merita si nu s-a suparat
Doar ca de multe ori e greu sa iei decizia corecta.si totusi analizez mult raspunsurile, un om munceste sa dea un raspuns bun si vreau sa il respect