| lalaballet a întrebat:

Pot sa imi retrag funda daca am dat-o deja? Funda la cel mai serios si folositor raspuns!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte de premierea răspunsului, ești întrebată dacă ești sigură de decizie, în concluzie de ce te răzgândești?
Înseamnă că nu apreciezi utilizatorul, etc.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Nu, din pacate funda nu se retrage.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ba se poate; trimite mesaj admilor la contact cu linkul intrebarii respective si cui vrei sa fie acordata fundita.
Insa e bine sa nu abuzezi de acest lucru.Si nici nu e frumos.
E bine sa gandesti bine inainte de acorda funda, si nu la primul raspuns.

| alexs99 a răspuns:

Poti retrage funda si acorda altui utilizator trimitand un mesaj la "contact" in care sa atasezi link-ul intrebarii si copy-paste-ul raspunsului ce vrei sa fie declarat castigator.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Sigur ca poti, trimitand un mesaj adminilor la ''Contact'' cu linkul intrebarii.