| LoveMusic_7833 a întrebat:

Ciaokisskiss. De ce ni i-au aparut unu utilizator voturile care i le-am dat, adica folositor si inteligent. Ii le-am dat cum 2 zile si inca nu i-au aparutsad. Ce poate fi, funda!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Funcţia care este responsabilă cu voturile momentan este blocată. Voturile nu apar decât pe profilul celui, care le-a dat. În rest sunt invizibile.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este din cauza problemelor tehnice ale TPU, inca nu au fost rezolvate toate si la mine se intampla la fel. Sper sa se rezolve in curand. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti intampinam aceasta problema. Nu stie nimeni cand se va rezolva.